Cihazımı kaybettim / Google Authenticator uygulamama erişemiyorum.

Google Authenticator tanımlama sayfasında size iletilen (Manuel giriş kodu) anahtarınızı kayıt ettiyseniz tanımlama işlemini Authenticator uygulaması üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Eğer elinizde Authenticator kayıt anahtarı yoksa aşağıdaki adımları takip etmelisiniz.

 
Google Authenticator uygulamanıza erişemediğiniz durumlarda öncelikle SMS doğrulamaya geçiş talep etmeniz gerekmektedir.
 
Google Authenticator ile doğrulama seçeneğinizi SMS doğrulama ile değişim için hesap sahibinin destek@btcturk.com adresi ile iletişime geçebilirsiniz.
 
Destek ekibinin, hesabınızın size ait olduğunu doğrulamak için sizden isteyeceği belgeleri gönderdikten sonra SMS doğrulama ile hesabınıza giriş yaparak Güvenlik > İki aşamalı doğrulama sayfasından Google Authenticator ile iki aşamalı doğrulamayı yeniden aktive edebilirsiniz.
 
Telefonunuz kaybolduysa veya çalındıysa BtcTurk Hesabınızın şifresini değiştirmenizi kesinlikle öneririz. Bu işlem, başkalarının, telefonunuzdan BTCTurk hesabınıza erişmesini önler.
 
Hesabınıza giriş yaptığınızda Google Authenticator uygulamasını açıp barkod tarama seçeneğini kullanarak tanımlama yapabilirsiniz veya sağlanan bir anahtarı gir seçeneğinden manuel giriş için verilen kod ile işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.