Para yatırırken nelere dikkat etmeliyim? Banka Transferleri İçin.

 1. Banka üzerinden tek seferde minimum 100 TL ve üzeri EFT/Havale yapabilirsiniz.

 2. BTCTurk Yatırma sayfasından para yatırma isteği oluşturulmalıdır. Her TL yatırma işlemi için yeni para yatırma isteği oluşturmanız gerekmektedir.

 3. Transferi gerçekleştirdiğiniz banka hesap sahibi ile BTCTurk'e kayıtlı olan isim aynı olmalıdır.

 4. Alıcı İsmi: EFT ya da Havale işleminizin alıcı kısmına şirket ismimizi (Eliptik Yazılım ve Ticaret A.Ş.)  yazmalısınız.

 5. Açıklama: Açıklama alanına yalnızca para yatırma sayfasında istek oluşturduğunuz an size verilen transfer kodunu yazmalısınız. Transfer kodunuz adınıza ait olup her yatırma işleminiz de aynı kodu açıklama kısmına yazmanız gerekmektedir.

 
 • Açıklama alanına yalnızca transfer kodunu yazınız. Hatalı transfer kodu yazmanız durumunda tarafımıza bilgi aktarabilirsiniz.

 • Açıklama alanına "Hesaba Transfer Edilen, Bitcoin alım, yatırım" vb. bir yazı eklemeyiniz.

 • 100 TL altındaki yatırma işlemleri kabul edilmemektedir. Tutar gönderen IBAN adresine iade edilecektir. 100 TL altındaki işlemler için hesabınızı onaylatmanız durumunda Papara cüzdanı kullanabilirsiniz. Papara minimum yatırma limiti 10 TL'dir.

 • Kriterlere uygun olmayan TL yatırma işlemleri hafta içi aynı gün saat 17:00' a kadar, hafta sonu ve resmi tatillerde ise bir sonraki iş günü iade edilecektir.


  Not : Kripto para çekme işlemi için hesabınızın onaylı olması gerekmektedir. Hesabınızın onaylı olması durumunda güvenlik prosedürü gereği  ilk TL yatırma veya  TL çekme işleminizin üzerinden 48 saat geçmesi gerekmektedir. Daha sonraki işlemler için 48 saat beklemeden kripto para çekebilirsiniz.


  Papara Transferinde Dikkat Edilecek Hususlar >>