Kripto para (Bitcoin, Ethereum ve digerleri) çektim karşı tarafa ne zaman ulaşır?

Kripto para (Bitcoin, Ethereum ve digerleri) çekme işlemlerinin süresi değişken olmakla beraber ; 

BTCTurk aracılığıyla Bitcoin çekme işlemi gerçekleştirilirken sizlere “hızlı” ve “standart” olarak iki tür madenci onayı sunulur. Tercih ettiğiniz madenci onayı türüne göre Bitcoin çekme işlemlerinizin süresi ve komisyon miktarı değişiklik gösterir.

Hızlı Madenci Onayında, bitcoin çekme işleminiz ortalama 5 dakika içerisinde gerçekleşir. Buna istinaden komisyon miktarı Standart Madenci Onayına göre daha fazladır. Hızlı Madenci Onayında komisyon oranı, 0.00070001 BTC'dir.

Standart Madenci Onayında ise Bitcoin çekme işleminiz ortalama 20 dakika içerisinde gerçekleşir. Komisyon oranı, 0.0005 BTC'dir.

Bitcoin çekerken tercih ettiğiniz madenci onayına göre komisyon miktarı düşülür. Tüm bakiye ikonuna tıkladığınızda miktar alanı komisyon düşülerek doldurulacaktır. Hızlı ve Standart Madenci Onayı seçenekleri Bitcoin çekme işleminizi hızlandırmak amacıyla uygulamaya alınmıştır. Anlık fiyat değişimlerinde Bitcoin çekme işlemlerinizin hızlı olması, siz kullanıcılarımızın daha karlı işlemler geçekleştirmesini sağlar.