Para yatırdım. Ne zaman hesabıma geçer?

Kurallara uygun işlemler için:

 

  • Akbank, VakıfBank ya da Fibabanka aracılığıyla Havale ve diğer bankalarla yapılan EFT işlemleri, transfer BtcTurk banka hesabına ulaştığında, kullanıcının bakiyesine otomatik olarak yansımaktadır. Papara cüzdanı üzerinden yapılan kurallara uygun TL Yatırma işlemleri kullanıcı bakiyesine anında yansıyacaktır.
 
  • Akbank, VakıfBank, Fibabanka ve Papara cüzdan aracılığıyla 7/24 TL yatırma işlemi yapabilirsiniz. Akbank, VakıfBank ve Fibabanka dışındaki bankalardan yapılacak para transferleri (EFT) mesai saatleri içerisinde gerçekleştirilmektedir.

 

  • Hafta sonu, mesai saatleri dışında ve resmi tatillerde yapılan EFT işlemleri tarafımıza ulaşmamaktadır. Bu nedenle kurallara uygun TL yatırma işlemleri, ilk iş günü mesai saatleri içerisinde hesabınıza yansıyacaktır.

Kural dışı işlemler için:
 
  • Kurallara uygun olmayan TL yatırma işlemleri hafta içi aynı gün saat 17:00'a kadar, hafta sonu ve resmi tatillerde ise ilk iş günü iade edilecektir.
 
  • ATM'lerden kartsız ya da banka gişesinden nakit işlem ile para transferi yaptıysanız, paranın iadesi için kimlik ön yüzü fotoğrafı ve kimlik üzerindeki isme ait vadesiz bir banka hesap numarası verilmesi zorunludur.Para yatırırken nerelere dikkat etmeliyim? »
Hangi yöntemlerle para yatırabilirim? »
BtcTurk Para Yatırma Kuralları »