Nasıl Kripto para (Bitcoin, Ethereum ve digerleri) alabilirim?

 
KOLAY ALIŞ SATIŞ
  1. ​Almak istediğiniz Kripto parayı (Bitcoin, Ethereum ve diğerleri) seçtikten sonra Kolay Alış Satış sayfasına gidiniz.
  2. Almak istediğiniz TL miktarını giriniz.
  3. Al butonuna tıklayınız.
  4. Mümkün olan en iyi fiyattan işleminiz gerçekleşecektir.
 
Uyarı: Kripto para (Bitcoin, Ethereum ve diğerleri) satın almak için öncelikle hesabınıza TL yatırmanız gerekmektedir. Nasıl TL yatırabilirim?
 
GELİŞMİŞ ALIŞ SATIŞ
​​Gelişmiş Alış Satış sayfası, dilediğiniz fiyattan alış veya satış emri girmenizi sağlar. Girdiğiniz emir ile eşleşecek bir alış ya da satış emri olduğunda sistem emrinizi otomatik olarak gerçekleştirir.
 
Girdiğiniz emir ile eşleşecek bir alış ya da satış emri olmadığında ise sistem emrinizi açık emirlerde bekletir. Emriniz ile eşleşen kısmi emir olması durumunda ise olan kısım gerçekleşir kalan kısım yeterli hacim (eşleşecek alım satım emri) olana kadar açık emirlerde bekletilir.
 
  1. Girmek istediğiniz emir tipini seçiniz.
  2. Piyasa Emri için almak ya da satmak istediğiniz Kripto para (Bitcoin, Ethereum ve diğerleri) miktarını yazınız.
  3. Limit Emir için almak ya da satmak istediğiniz Kripto para (Bitcoin, Ethereum ve diğerleri) miktarını ve fiyatını yazınız.
  4. Stop Emir için almak ya da satmak istediğiniz Kripto para (Bitcoin, Ethereum ve diğerleri) tetikleme fiyatını, Stop limit emir için ayrıca limit fiyatı yazınız.
  5. Piyasa emri mümkün olan en iyi fiyattan işleminizi gerçekleştireceği için piyasa emri butonu tıklandıktan sonra fiyat bilgisi girişi yapılamaz.
  6. Toplam alanı girdiğiniz miktar, fiyat, komisyon ve komisyonun vergisini içerecek şekilde otomatik hesaplanır.

Toplam alanına işlemin toplam TL tutarını girebilirsiniz. Eğer bu alana giriş yaparsanız miktar alanı otomatik olarak tekrar hesaplanacaktır.